WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Doğru Analiz Her Zaman İçin Gereklidir

Doğru Analiz Her Zaman İçin Gereklidir

Her kurumsal firmanın yaptığı en basit hataya değinmek istiyorum. Ne yazık ki; bir şirketin web sitesinin sadece yapıldığı andan itibaren çalışmaların bittiğini sanan site yöneticileri başlıyor. Halbu ki çalışmalar yeni başlıyor…

Kurumsal işletmelerin web sitelerini yöneten kişilerin bilmesi gereken önemli konulardan bir tanesi de web sitesinin sürekli olarak güncellenmesi gerektiğidir. Bir web sitesi ne kadar sık arayla güncellenirse etkileşim ve Google arama motorundaki görünürlüğü artacaktır.

Web sitenizi düzenli aralıklarla güncelliyorsunuz. Google Analytics ve Google Adwords gibi servislerden gelen dataları doğru anlayarak sitenizi bir adım öne taşımak elinizde.

Servislerden gelen dataları doğru anlayarak ve buna paralel olarak oluşturduğunuz SEO çalışmaları ile anahtar kelimede zirveyi işgal edebilirsiniz.

Yazar hakkında

2005 yılından itibaren kesintisiz olarak internet teknolojileri ve SEO alanlarında çalışmalar yürütüyorum. Oluşturduğum içeriklerim ile SEO sektörüne ve sizlerin SEO çalışmalarına katkı yapmayı amaçlamaktayım.
2 Yorum
  1. admin

   Ferit Bey merhaba;
   Web sitenizle ilgili detaylı SEO analizi mail adresinize gönderilmiştir.
   Güvenliğiniz için site adresiniz ve mail adresiniz gizlenmiştir.
   İyi çalışmalar.

Yanıt ver