WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Bursa Instagram Reklamları

Yeşil SEO Uzmanlığı ve Kalitesi ile...

Instagram Reklamları

400 milyon kullanıcı ile hem dünyada hem de ülkemizde en çok kullanılan 2. büyük sosyal medya paylaşım platformu olan Instagram işletmeler için harika reklam fırsatları sunuyor. Firmanızın ürün ve hizmetlerini yüksek etkileşim oranları ile Instagram üzerinden duyurabilirsiniz. Facebook tarafından satın alındıktan sonra ortak bir panelde reklamlarınızı kontrol etme imkanı veren Instagram özellikle bayanlara yönelik ürün satışı yapan firmalar için çok ideal bir platform.

Web sitelerinizin trafiğini arttırmak, marka değerinizi yükseltmek, ürün ve hizmetlerinizi seçtiğinizi hedef kitleye tanıtmak için Instagram reklamlarını kullanabilirsiniz.

Yoğun iş temponuzda sizler için Bursa Instagram Reklamlarını profesyonel bir şekilde yürütmeye adayı olan Yeşil SEO’nun tecrübe ve profesyonelliğine güvenebilirsiniz.

Neler Yapabilirsiniz ?

İşletmenizin çeşitli ihtiyaçlarına göre Instagram reklam modelleri bulunmakta. Instagram reklam modellerine yakından bakacak olursak;

  • Yüksek çözünürlüğe sahip görsel reklamlar
  • Maksimum 30 saniye video reklamlar
  • IGTV Reklamları
  • Marquee reklamları

Facebook ve Instagram hemen hemen aynı gibi gözükse de aslında çok farklı sosyal medya platformlarıdır. Bir kampanyanın büyük çoğunluğu Instagram’da yer alırken Facebook’ta hiç bulunmayabilir. Instagram reklamlarından yüksek dönüşüm almak istiyorsanız kampanyanızın ayarlarını ve görsellerini profesyonel bir şekilde planlamanız gerekmektedir.

Hedef kitlenizi iyi belirleyin

Reklam kampanyasını oluşturmadan önce iyi bir hedef kitle analizi yapmak ve buna uygun olarak hedef kitlenizin kriterlerini belirlemeniz gerekmektedir. Doğru hedef kitle belirlendikten sonra viral etki yapacak etkili görsel ya da videolar oluşturmak gerekir. Kampanyanız üzerinde ne kadar iyi analiz yapılırsa dönüşümleri o derece fazla olacaktır.

Facebook platformunda oluşturduğunuz reklam kampanyalarını Instagram üzerinde de gösterebilirsiniz. Aynı şekilde Instagram için hazırlanan kampanyalar da Facebook üzerindeki kişilere gösterilebilir. Instagram üzerinde oluşturduğunuz kampanyalarda ölçülebilen metrikler olan gösterim, erişim, sıklık ve demografi verilerinin iyi bir şekilde analiz edilmesi gerekmektedir.

Etkili geri dönüşler !

Instagram üzerinde iyi planlanmış kampanyalar firmanızın ürün ve hizmetlerinizin tanıtımına hiç tahmin edemeyeceğiniz katkılar sağlayacaktır. Instagram üzerinde ürün, hizmet tanıtımları ya da marka bilinirliğini arttırıcı kampanyalar için 18 yıllık sektör tecrübemize güvenebilirsiniz.

Müşterilerinize ulaştırır

İşletmenizin değerine değer katar

Rakiplerinizin önüne geçirir