WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Bursa Google Haritalar Optimizasyon Hizmeti

Yeşil SEO bilgi ve birikimiyle...

Google Haritalar servisi çok kullanılan Google servislerinden birisidir. Google Haritalar servisinde iyi optimize edilmiş bir işletme kaydı ile işletmenizin görünümü artar ve bu da dolaylı yoldan işletmenizi büyütür.

Önemli Not : Google Haritalara kayıt işlemi Google tarafından ücretsiz sunulan bir hizmettir. Yeşil SEO tarafından verilen hizmet Google haritalar optimizasyon hizmetidir.

Haritalara kayıt

Google Maps (Google Haritalar) ve Google İşletmeler (Google My Business) servislerinde firmanızı iyi optimize edilmiş bir biçimde müşterilerinize göstermek sizlere birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Google haricinde Yandex Haritalar, iPhone Haritalar gibi servislere de yaptırılan kayıtlar işletmenizi ön plana çıkartacaktır. Örnek olarak müşterileriniz sizin ofisinize ya da işyerinize ulaşmak için Google Haritalar servisinde arama yapacak ve sizlere hızlı bir şekilde ulaşacaktır.

Google Haritalar Servisine Kayıt Yapmak Ücretli Mi ?

Google Haritalar, kendi servisine kayıt ücreti almaz, fakat Google haritalar servisine profesyonel bir şekilde SEO kurallarına uygun bir şekilde girişlerinin yapılması gerekmektedir. Yeşil SEO, iyi optimize edilmiş olarak kayıtlarınızı Google Haritalar servisine girişini yapar. Tek seferlik ve cüzi bir ücret karşılığında.

Bu servislere kayıt sonrasında işletmeniz Google Haritalar, Google My Business, Yandex Navigator, iPhone Haritalar servislerinde listelenir. Bu servislere yapılan kayıtlarda işletmenizin çalışma saatleri, görselleri, telefon numarası, açık adresi gibi birçok bilgi müşterilerinize sunulur.

Çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp, Instagram, Messenger gibi uygulamalarda da hatasız bir şekilde paylaşılacaktır.

Kayıt için neler gerekli ?

Google Haritalar servisine eksiksiz ve iyi optimize edilmiş bir kayıt yapmak istiyorsanız iletisim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.