WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Bursa Facebook Reklamları Danışmanlığı

Yeşil SEO profesyonelliği ve güvencesi ile...

2 milyarı aşkın kullanıcısı olan bir sosyal ağ düşünün, sizin de burada çok fazla görünür olmanız gerekmez mi ? Dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı olan Facebook, bir iletişim aracı olmasının yanı sıra kurumsal firmalar için reklam platformu olarak ta kullanılmaktadır. Bursa Facebook reklamları ile ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş kitlelere ulaşma ve tanıtma anlamında firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Bursa Facebook reklamları sizlere neler katacak ?

Genel anlamda Facebook reklamları firmanıza aşağıdaki kaktıları sağlar;

  • Marka bilinirliği
  • Hedef kitleye ulaşma
  • Web sitesi ziyaretçi arttırma
  • Sayfaların beğeni sayısını arttırma
  • Potansiyel müşterilere ulaşma
  • Satışa dönüştürme

Facebook reklamlarının maliyetlerinin düşük olması da firmalar ve kişiler tarafından tercih sebebi olmasının diğer bir sebebi.

Facebook reklamı verirken en çok dikkat etmeniz gereken kriter doğru hedef kitleye ulaşımdır. Facebook reklamları ile insanları konuma, yaşa, cinsiyete, ilgi alanlarına göre süzüp kendi hedef kitlenizi oluşturabilirsiniz.

Facebook reklamlarını etkin bir biçimde kullanmanız ve gereksiz harcama yapılmaması için Facebook reklam optimizasyon yöntemlerini Yeşil SEO bilgi ve birikimi ile sizlere sunuyoruz.

Facebook reklamlarının düşük maliyetinden dolayı birçok firma ve kişinin ürün ve hizmetlerini tanıtması açısından kullanılmasını öneriyoruz.

Facebook Reklamları Hakkında

Kurumsal bir firmanız, tanıtımını yapmak istediğiniz bir ürün, kendinize ait bir blog ya da Facebook sayfası, insanların görmesini istediğiniz bir hizmetiniz var ise Facebook reklamları ile bunu yapabilirsiniz. Sosyal medyanın önemli bir pazarlama aracı olduğu günümüzde Facebook reklamları sayesinde etkin bir biçimde pazarlama yapabilirsiniz.

Facebook ile hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. Facebook reklamlarınızın hedef kitlesini ülkeye, bölgeye ve hatta mahalleye kadar seçebilir, kişilerin cinsiyetini, ilgi alanlarını ve yaşını seçip etkin bir reklam oluşturabilirsiniz. Bu sayede reklam bütçeniz en etkin şekilde harcanır ve hedef kitlenizi tam 12’den vurmuş olursunuz. Her bir ürün ya da hizmetiniz ile ilgili farklı görsel ya da video oluşturup bunları oluşturmuş olduğunuz farklı kitlelere gösterebilirsiniz.

Sizlerin yoğun iş temposunda dijital reklamcılığın en önemli elemanlarından Facebook reklamlarını Yeşil SEO’nun uzman ekibi tarafından optimize edip sizin yerinize yönetiyoruz. Yeşil SEO’nun etkili reklam stratejileri sayesinde iş yükünüzü azaltıyor ve sizi işinize odaklanmasını sağlıyoruz.

Facebook reklamları sayesinde bütçeniz ne olursa olsun hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Örneğin günlük 5TL bütçe ile bile yüzlerce hatta binlerce kişiye ulaşabilirsiniz.

2 milyarı aşkın üyesi ile Facebook hem Türkiye’de hem de dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformu, öyle ki Facebook bir ülke olsaydı dünyanın en kalabalık ülkesi konumunda olacaktı.

Sizler de bu platformda hedef kitlenizle iletişime geçmek, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Sonuç olarak;

Üye sayısının fazlalığının yanı sıra etkileşim açısından oldukça iyi olan Facebook’ta milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz, büyük küçük tüm işletmelerin kullanabileceği bir yapıdadır ve fiyatları uygundur.

Hedef kitlenize ulaşın

İşletmenizi büyütün

Markanızı büyütün