WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Verimli Şekilde Youtube Reklamı Kullanmak

Bursa firmaları için görsel reklamcılık

Youtube Reklamları

Hedef kitlenize iletmeniz gereken bazı mesajları metin reklamlar ve görsel reklamlar ile ulaştıramazsınız. Bu durumda alternatif reklam biçimlerinden olan Youtube reklamlarını kullanabilirsiniz. Çoğu zaman 10 saniyelik bir görüntü ya da tanıtım filmi vermek istediğiniz mesajı çok iyi bir şekilde aktarabilir.

Not : Reklamı oluştururken gerek prodüksiyon, kurgu ve hedef kitle seçiminde profesyonellerle çalışmanız gerekmektedir. Aksi halde geri dönüşü olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Kimlere uygunHerkes
MaliyetUygun

Kimler Kullanabilir ?

Youtube reklamlarını özellikle marka bilinirliği çalışmalarında ve marka algısı yaratmak için oluşturulan videolar ile hedef kitlenize ulaştırmanız mümkündür. Artık birçok dünya yıldızı şarkıcı, aktör ve sıradan kişilerin Youtube kanalları mevcut. Kurumsal bir işletme iseniz “Video Devri” yaşadığımız şu günlerde Youtube kanalı oluşturmanız ve bu kanalı sürekli olarak beslemeniz gerekmektedir.

Firmanız tarafından oluşturulan eğitim ya da kurulum videolarını kitlenize ulaştırmak istiyorsanız Youtube üzerinde “Google görüntülü reklam ağı” kullanarak basit bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Youtube reklamları Youtube.com haricinde videoları embed kod ile sizelerinde yayınlayan sitelerde gösterilir.

Youtube reklamları ne işe yarar ?

Youtube reklamları sizleri hiç zahmet çekmeden ilgili hedef kitlenize ulaştırmanızı sağlar. Youtube reklamlarında diğer Google reklam servislerinde olduğu gibi hedef kitlenizin yaşını, cinsiyetini, konumunu ve ilgi alanlarını seçebilirsiniz. Türkiye’deki Youtube kullanıcı sayısının 32 milyon olduğunu düşünürsek Youtube videolarını mutlaka değerlendirmelisiniz.

Türkiye’nin en büyüt TV kanalının Youtube olduğunu artık hepimiz biliyoruz. TV’lerde reklam vermek çok fazla maliyet oluşturacağından Youtube reklamlarını bütçeniz ne olursa olsun kullanabilirsiniz. Youtube reklamları ile ilgili fiyat almak isterseniz bizlere iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İnanılmaz sonuçlar !

Youtube reklamları ile inanılmaz geri dönüşler alabilirsiniz. Bu sonucu alabilmek için profesyonel bir kurgu ile video çekimleri isterseniz bizler buradayız…

%100 hedef kitleye ulaşım

Yüksek dönüşüm oranları

İşletmeniz büyür