WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Anahtar kelime optimizasyonu

Hedeflerinizi belirlemeniz yolunuza ışık tutar...

Bir internet sitesinin çektiği trafiğin artmasına vesile olan anahtar kelimeler, kalıcı ve güvenilir web sitesi oluşturmanın temel adımı arasındadır. İlk sayfada çıkan ve çokça takip edilen internet sitelerinden insanlar daha çok hizmet ve ürün satın almaktadır. Reklam ve diğer çalışmalardan önce sitenizin anahtar kelime çalışmasının yapıldığına emin olmanız gerekir.

Yaşadığınız bölgedeki insanlar tarafından tercih edilen bir meslek yapıyorsanız, bu durumda Google haritalar ve Google işletmeler profillerinde de anahtar kelime çalışmasına ihtiyaç duyarsınız. Bir bölgedeki potansiyel müşteriniz, sizin hizmetinize benzer bir hizmet satın almak için Google’da arama yaptığında, karşısına sizin işletmesi çıkması böylelikle kolaylaşır.

Anahtar kelime seçimi

Anahtar kelimeler, site içerisinde oldukça önemli ve belirleyici role sahiptir. Web tasarım şirketi olarak çıktığımız yolda 18 yıllık sektör deneyimimizi kullanarak, müşterilerimize siteleri için anahtar kelime optimizasyon hizmeti sağlamaktayız. Kaliteli ve geri dönüş sağlayan bu hizmetlerimiz için 3 kişilik kendilerini alanlarında geliştirmiş, anahtar kelime çalışanımız bulunmaktadır. Ürettiğimiz hizmetlerimiz arasında olan site danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı ve e-ticaret sitesi danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Google üzerinden yaptığımız site araştırmalarınız ve hangi sayfada işletmenizin müşterilerin karşısına çıktığı son derece önemlidir. Genellikle insanlar aradıkları bilgiye ve hizmete birinci sayfada çıkan siteler aracılığıyla gidermektedir, bu yüzden arama motorlarında ilk sayfaya yükselmek oldukça önemli bir durumdur.

Hedef kitlenize ulaşın

Her sitede uygulanması gereken bu durum, insanların sizlere rahatlıkla ulaşmasının yanında, hizmetlerinizi tanımasına da yardımcı olur. Güven duyulan ilk sayfada çıkan web sitelerinden olmak istiyorsanız, Yeşil SEO şirketi olarak bizlerle iletişime geçmenizi ve sitenizi inceletmenizi tavsiye ederiz.

İnternet dünyası birbiriyle bağlantılı linkler halindedir. İnsanların sizin sitenizi keşfetmesini sağlayan bu hizmetimiz, bir elektronik ticaret firmanız varsa daha fazla müşteri anlamına gelmektedir.

Bir kurumsal kimliğe sahip olan işletmelerin her zaman daha çok müşteri çektiği tespit edilmiştir. Kaliteli ve site dışı SEO hizmeti almış müşterilerimiz, tanınan ve birinci sayfada çıkan web siteleri haline gelmiştir.

Sektörünüze özel anahtar kelime optimizasyonu

Site dışındaki anahtar kelime çalışmalarımızı, Backlink alacak şekilde sağlıyoruz. Geri dönüşlerin ve incelemelerin sağlanabileceği forumlarda ve sosyal medya sitelerinde paylaşımların sağlanarak, daha çok takipçi ve trafik çekmeyi hedefliyoruz.

İşletme bünyemizde çalışan seo uzmanlarımız aracılığıyla, kendi web sitelerinizin en yükseğe nasıl çıktığına şahit olabilirsiniz. Anahtar kelime çalışmalarının içinde yer alan iç ve dış SEO çalışmalarımız sayesinde, müşterilerinizle daha hızlı ve kalıcı ilişkiler kurabilirsiniz.

Mükememmel sonuçlar...

Bu aşamada, verdiğiniz hizmetin tam olarak tanıtılması, web sitenizin bağlantısının olması, adres ve telefon gibi özelliklerinin de işletme profilinde olması, sizlere kalıcı bir müşteri kazandıracaktır. Bölgesel aramaların en büyük özelliği taşınamayan hizmetleri simgelemesidir.

Hedef kitleye ulaşım

Ciro artışı

İşletme büyümesi