WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Bursa LinkedIn Reklamları

Yeşil SEO deneyimi ve profesyonelliği ile...

Orta ve büyük ölçekli bir firmanız var ise yeni müşteriler bulmanız veya ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmak istiyorsanız LinkedIn platformu tam sizler için. LinkenIn dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlardan birisi ve özellikle iş dünyası için kullanıldığı için kurumsal firmaların pazarlama ve satış bölümleri için son derece dönüşüm sağlayan bir sosyal medya mecrası.

LinkedIn'den nasıl yararlanabilirsiniz ?

Firmanızın ürün ve hizmetlerini satış ve pazarlama yapmanın dijital yollarından en çok kullanılanı LinkedIn platformu. LinkedIn tüm dünyada “Business Social Network” olarak tanımlanıyor. Ürün ve hizmetleriniz için hiç beklemediğiniz ülke ve firmalardan müşteriler bulabilirsiniz. LinkedIn reklamları ile firmanızı henüz hiç tanışmadığınız müşterilere ulaşabilirsiniz. Özellikle kurumsal müşterilerimiz için mutlaka ama mutlaka önerdiğimiz bir reklam biçimidir. Profesyonellerin ağı olarak tanımlanan LinkedIn, 2017 yılında 500 milyon kullanıcısı ile dünyanın en büyük sosyal ağlarından birisi ve en büyük iş dünyası sosyal ağı konumunda.

Firmanız için internetteki hedef kitleniz LinkedIn’de. LinkedIn üzerinden müşterilerinize en az maliyetle, doğru mesajlar ile ulaşmak için Yeşil SEO’nun deneyim ve profesyonelliğine güvenebilirsiniz.

İşletmeler için LinkedIn !

İnternetin en önemli sosyal ağlarından birisi olan LinkedIn özellikle bütün sektörlerden profesyonellerin kullandığı bir sosyal ağ konumunda. LinkedIn üzerinden benzeri olmayan iş imkanları bulabilir ve pazarlama faaliyetlerinizi yürütebilirsiniz. Bu amaçlarınızı hiç çaba harcamadan LinkedIn reklamları ile sağlayabilirsiniz. LinkedIn, ülkemizde çok sonraları popüler olmasına rağmen dünya genelinde birçok pazarlamacı ve firma sahibi tarafından kullanılan ürünlerini, hizmetlerini ve içeriklerini tanıtmak için kullanılan bir sosyal ağ konumuna gelmiş durumda.

LinkedIn reklamları konusunda yeterli bilginiz yok ise ve tamamen işinize odaklanmanız gerekiyorsa Bursa Linkedin reklamlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Hedef kitlenize en düşük maliyetle en yüksek gösterim oranlarıyla Yeşil SEO deneyimi ve kalitesiyle sizlere sunuyoruz.

LinkedIn reklamları oluştururken diğer sosyal ağlardan farklı kriterleri seçebilirsiniz. Bunlar arasında hedef kitlenizin ünvanı, kariyer geçmişi ve lokasyonu ile ilgili kriterler yer almaktadır. 

LinkedIn reklamlarını oluşturduğunuzda, LinkedIn üzerinde aşağıdaki konumlarda gösterilir.

Anasayfa, Grup sayfaları, Profil sayfaları, Mesaj gelen kutusu Arama sonuçları

Hedefleme seçenekleri ise şunlardır;

İş ünvanı, Sektör, Ülke, Yaş, Cinsiyet, Kıdem

İş dünyasının sosyal ağı

LinkedIn yapı itibariyle tamamen iş dünyası üzerine kurulmuş bir sosyal ağdır ve dünya çapında birçok profesyonelin yer aldığı geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. LinkedIn ile;

Hedef kitlenize ulaşırsınız

İşletmeniz büyür

Cironuz artar