WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Profesyonel, hızlı, dönüşüm sağlayan...

Bursa E-ticaret sitesi kurulumunda 18 yıllık tecrübe

E-ticaret siteleri günümüz internet ekosisteminde hemen hemen her işletmenin, ürün ya da hizmet üreten firmaların kullanmak zorunda olduğu bir sistemdir. E-ticaret sistemlerinde bulunan özellikler işletmenin ve markanın büyümesinde hayati önem taşımaktadır. 18 yıllık tecrübemiz ve uygulamasını yaptığımız onlarca “Bursa E-ticaret sitesi kurulumu” ndan güç alarak sizlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

Detaylar önemlidir

“Bursa E-ticaret sitesi” hizmeti almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birçok kriter vardır. Bu kriterlerin herhangi biri uygulanmaz ise E-ticaret siteniz aracılığı ile yaptığınız dijital pazarlama faaliyetlerinden sonuç alamayabilirsiniz. Her E-ticaret sitesinde mutlaka olması gereken özellikler ise şunlardır;

  • Web sitesi sürekli açık ve hızlı olmalıdır
  • Teknik destek önemlidir
  • Pazarlama için reklam kampanyalarına uygunluk
  • SEO kriterlerine uyumluluk
  • Responsive tema tasarımı ve mobil uyumluluk
  • B2B ve B2C yönetimi
  • Sipariş ve kargo yönetimi
  • Pazar yeri siteleri entegrasyonu
  • Ödeme sistemlerine uyumluluk
  • Sosyal medya siteleri ile uyumluluk

Yukarıda saydığımız özellikler harici daha onlarca özellik e-ticaret sitelerinde bulunması gerekmektedir. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşlek bir caddedeki dükkan gibi...

İyi planlanmış ve iyi tasarlanmış bir e-ticaret sitesi tıpkı işlek bir caddedeki mağaza gibidir. Günümüzde birçok marka fiziksel mağazalarını kapatarak e-ticaret sistemlerine yatırım yapmaktadırlar. Yeşil SEO’nun 18 yıllık sektör tecrübesi ile uyguladığımız e-ticaret sistemlerinden hemen sonra SEO danışmanlığı ve E-ticaret danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmanızı öneriyoruz.

“Bursa E-ticaret sistemi” hakkında tüm detayları konuşmak üzere sizleri de ofisimize bekliyoruz.

SEO Faktörü !

Günümüz internet ekosisteminde maalesef sadece E-ticaret sitesi kurmak yetmiyor. Pazarlamasını yaptığınız ürün ya da hizmetlerin aktif bir şekilde pazarlamasını yapmalısınız. İçerikle pazarlama, e-mail pazarlaması, Google adwords reklamları ve SEO çalışmaları ile desteklemelisiniz.

E-ticaret sistemlerinde başarılı olabilmenin en mantıklı yolu ise SEO çalışmalarına ağırlık vermekten geçiyor. Hem zaman, hem maliyet hem de uzun ömürlü dönüşlerinden dolayı E-ticaret sitelerine SEO çalışması yapmak son derece mantıklıdır. Bursa’nın lider SEO firması olan Yeşil SEO’nun uzmanlığı ile E-ticaret sitelerinizin hedef anahtar kelimelerini zirveye taşımaktan mutluluk duyacağız.

Yeni müşteriler

Yüksek satışlar

İşletme büyümesi

A'dan Z'ye destek !

E-ticaret sistemlerinde sunucu yönetiminden, tasarım ve yazılıma, dijital pazarlamanın her alanında sizlere danışmanlık yapmaktan mutluluk duyacağız. Aklınıza takılan her türlü soruyu iletişim sayfamızdan bizlere sorabilirsiniz.