Ç. Saatleri 09:00-18:00
Email bilgi@yesilseo.com Şimdi Arayın! 0533 474 22 40
Ç. Saatleri 09:00-18:00
Email bilgi@yesilseo.com Şimdi Arayın! 0533 474 22 40

Profesyonel, hızlı, dönüşüm sağlayan...

Bursa E-ticaret sitesi kurulumunda 14 yıllık tecrübe

E-ticaret siteleri günümüz internet ekosisteminde hemen hemen her işletmenin, ürün ya da hizmet üreten firmaların kullanmak zorunda olduğu bir sistemdir. E-ticaret sistemlerinde bulunan özellikler işletmenin ve markanın büyümesinde hayati önem taşımaktadır. 14 yıllık tecrübemiz ve uygulamasını yaptığımız onlarca “Bursa E-ticaret sitesi kurulumu” ndan güç alarak sizlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

Detaylar önemlidir

“Bursa E-ticaret sitesi” hizmeti almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birçok kriter vardır. Bu kriterlerin herhangi biri uygulanmaz ise E-ticaret siteniz aracılığı ile yaptığınız dijital pazarlama faaliyetlerinden sonuç alamayabilirsiniz. Her E-ticaret sitesinde mutlaka olması gereken özellikler ise şunlardır;

  • Web sitesi sürekli açık ve hızlı olmalıdır
  • Teknik destek önemlidir
  • Pazarlama için reklam kampanyalarına uygunluk
  • SEO kriterlerine uyumluluk
  • Responsive tema tasarımı ve mobil uyumluluk
  • B2B ve B2C yönetimi
  • Sipariş ve kargo yönetimi
  • Pazar yeri siteleri entegrasyonu
  • Ödeme sistemlerine uyumluluk
  • Sosyal medya siteleri ile uyumluluk

Yukarıda saydığımız özellikler harici daha onlarca özellik e-ticaret sitelerinde bulunması gerekmektedir. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşlek bir caddedeki dükkan gibi...

İyi planlanmış ve iyi tasarlanmış bir e-ticaret sitesi tıpkı işlek bir caddedeki mağaza gibidir. Günümüzde birçok marka fiziksel mağazalarını kapatarak e-ticaret sistemlerine yatırım yapmaktadırlar. Yeşil SEO’nun 14 yıllık sektör tecrübesi ile uyguladığımız e-ticaret sistemlerinden hemen sonra SEO danışmanlığı ve E-ticaret danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmanızı öneriyoruz.

“Bursa E-ticaret sistemi” hakkında tüm detayları konuşmak üzere sizleri de ofisimize bekliyoruz.

SEO Faktörü !

Günümüz internet ekosisteminde maalesef sadece E-ticaret sitesi kurmak yetmiyor. Pazarlamasını yaptığınız ürün ya da hizmetlerin aktif bir şekilde pazarlamasını yapmalısınız. İçerikle pazarlama, e-mail pazarlaması, Google adwords reklamları ve SEO çalışmaları ile desteklemelisiniz.

E-ticaret sistemlerinde başarılı olabilmenin en mantıklı yolu ise SEO çalışmalarına ağırlık vermekten geçiyor. Hem zaman, hem maliyet hem de uzun ömürlü dönüşlerinden dolayı E-ticaret sitelerine SEO çalışması yapmak son derece mantıklıdır. Bursa’nın lider SEO firması olan Yeşil SEO’nun uzmanlığı ile E-ticaret sitelerinizin hedef anahtar kelimelerini zirveye taşımaktan mutluluk duyacağız.

Yeni müşteriler

Yüksek satışlar

İşletme büyümesi

A'dan Z'ye destek !

E-ticaret sistemlerinde sunucu yönetiminden, tasarım ve yazılıma, dijital pazarlamanın her alanında sizlere danışmanlık yapmaktan mutluluk duyacağız. Aklınıza takılan her türlü soruyu iletişim sayfamızdan bizlere sorabilirsiniz.

Yeşil SEO

Google Partners İş Ortağıdır