WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Bursa kurumsal kimlik tasarımı

Yeşil SEO uzmanlığı ve güvencesi ile...

Kurumsal kimlik; adından da anlaşılacağı üzere bir firmanın, bir markanın firma içi ya da firma dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram yani firma ya da markanın kimliğidir.

Adı üzerinde kimlik !

Kurumsal kimlik çalışmaları büyüklüğü ne olursa olsun firmanın ya da markanın yüzünü, duruşunu ve imajını yansıttığı için iyi planlanıp uygulanması gereken bir çalışmadır. İyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik çalışması firmanın ya da markanın imajını ve prestijini yükseltir, saygınlığını arttırır.

Kurumsal kimlik tasarımlarında firmalar bu konuya oldukça özen göstermeli ve mutlaka profesyonel ve kreatif çalışmalar çıkarabilen bir ajans ile çalışması gerekmektedir.

Kurumsal kimlik çalışmalarının ucu açıktır; firmanın ya da markanın ürettiği ürünlerin ambalajlarından, kartvizitlerine, antetli kağıtlardan, faturalara ve irsaliyelere, tahsilat mektuplarından sertifika ve logolara kadar pek çok görsel çalışmaya uygulanabilir.

Planlama ve tasarım

Kurumsal kimlik tasarımlarında planlama ve uygulama çok önemlidir. Kreatif ve modern tasarımlı kurumsal kimlik çalışmaları firmanın müşterileri tarafından bir prestij öğesi olarak görülebilir. Bu çalışmalarda ilk aşama olarak firmanın kriterlerini iyi bir şekilde dinleyip tüm bu kriterler ışığında tasarımlara geçilmelidir. Basılı materyallerin de kalitesi çok ama çok önemlidir. Kurumsal kimlik tasarımlarının;

  • Hikayesi olmalı
  • Esnek olmalı
  • Kolay algılanmalı
  • İyi planlanmalı
  • İyi uygulanmalı

Tüm bu kriterlere uygun size özel çalışmalarımız ile tanışmak için iletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Prestij

Marka algısı

Güven