WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Yeşil SEO Bursa Kurumsal SEO Eğitimi

Firmalara özel uzman personelimiz tarafından sunulan Bursa SEO eğitimi

Yeşil SEO uzmanlığı ve profesyonelliği ile firmanızdaki dijital pazarlama personellerine hedef kitlenizi, pazar olanaklarını, ulaşılmak istenilen hedeflerde karşılaşılacak zorlukları, dönüşüm oranını arttırmayı ve en önemlisi SEO stratejileri hakkındaki püf noktalarını paylaşıyoruz. Firmanızın websitelerini detaylı analizlerimiz sonucu eksik çalışmaları ve yapılabilecekler hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Bursa kurumsal SEO eğitimi ile SEO çalışmalarını belli bir süre değil personelinizin SEO çalışmaları ile sürekli hale getiriyoruz.

UDEMY için hazırlamış olduğumuz toplamda 101 ders ve 10,5 saatten oluşan eğitim setini inceleyebilirsiniz;

Yeşil SEO ile SEO çalışmalarını sürekli hale getirin !

Teorik değil, tamamen firmanıza özel SEO eğitimi

Firmanızdaki personele teorik eğitimlerin dışında sizlere özel SEO yol haritası çıkartıyoruz ve yapılacak tüm çalışmaları bu yol haritasına göre personelinize aktarıyoruz.

Kurumsal eğitim çalışmalarında tek bir kişinin kurban seçilmesinden öte firma içi görev dağılımı halinde çalışmalar öneriyoruz.

Firma personelinizin rahat bir şekilde anlayıp uygulayabileceği SEO araçlarını sizlere tanıtıyor ve püf noktalarını aktarıyoruz.

Tüm bu çalışmaların haricinde firmanızdaki personel tarafından yapılacak SEO çalışmalarının kontrolünü sağlayıp gerekli yerlerde müdahale ediyoruz.

Kurumsal SEO eğitiminin firmanıza ve personelinize kazandırdıkları;
  1. Hedef kitlenizi, firmanızın dinamiklerini iyi analiz ederek personelinizin denetiminde ve sürekli SEO çalışmaları sayesinde topyekün büyüme sağlayacaksınız.
  2. Tek bir kişinin SEO çalışmalarını yürütmesi yerine firma içindeki personelinize iş dağıtımı yapılarak iş yükü azaltılır.
  3. Firmanıza yarar sağlayacak SEO uygulamalarını sizlere tanıtıyor, hangilerine ağırlık vermeniz gerektiği ile ilgili sizlere bilgi veriyoruz.
  4. Bursa kurumsal SEO eğitimimiz sadece bir seferlik değil, eğitim sonrasında da sürekli olarak çalışmaları takip ediyoruz. Bu şekilde bizlerden kısa sürede kurtulma ihtimaliniz en aza iniyor 🙂

Kurumsal SEO eğitiminin farkları neler ?

Yeşil SEO‘nun uzman ekibi tarafından sunulan “Bursa kurumsal SEO eğitimi” ile tamamen butik düşünceyle firmanızın dinamiklerine ve beklentilerine uygun şekilde SEO ipuçları doğrultusunda eğitimler veriyoruz. Son derece dinamik ve günden güne değişen bir alan olan SEO çalışmalarında örnek uygulamalar dahilinde firma personelinizin iyi bir şekilde anlayacağı eğitimler sunmaktayız. Her firma için tek bir SEO reçetesi yerine firmanın koşullarına uygun çalışmalar sunuyoruz.

SEO ve yanında tüm dijital pazarlama çalışmaları

Klasik pazarlama yöntemlerinin yavaş yavaş rafa kalktığı bu dönemde firmanıza özel SEO çalışmalarının yanı sıra topyekün firma büyümesini sağlamak için diğer pazarlama yöntemlerini de entegre ediyoruz.

Bursa kurumsal SEO eğitimini sizlerin ofisinde dijital pazarlama personeliniz ile beraber, etkileşimli, basit ve anlaşılır bir dilde sizlerle paylaşmaktayız.

Eğitim süresince ve öncesinde tespit edilen eksik SEO uygulamalarını firmanız personelinin takip edebileceği şekilde belirliyor ve öncelik sırası ve görev dağılımı yapılarak projelendiriyoruz. Dışarıdan uzman bir göz ile firmanızdaki kurumsal SEO çalışmalarını takip ediyor ve eksik/hatalı çalışmalarda devreye giriyoruz.

SEO çalışmalarının en önemli ve profesyonellik ve tecrübe gerektiren aşamalarından olan “Dış SEO çalışmaları” nda sizlere dışarıdan desteğimiz çalışma süresince sürecektir.

Ne dersiniz ? Kurumsal SEO eğitimi ile firmanızın topyekün büyümesini ve firmanızın dijital pazarlama personelinin SEO çalışmalarını yürütmesini ister misiniz ? Firmanızın dinamiklerine uygun, personellerinize iş bölümü yapılarak hazırlanan “Bursa kurumsal SEO eğitimi” için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Topyekün büyüme

Personelizin denetiminde

Belli süre değil, sürekli