WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Sadece hesap yetmez, iyi yönetmek lazım...

Yeşil SEO uzmanlığı ve tecrübesi ile

Günümüzün en etkili pazarlama araçlarından birisi olan sosyal medyada artık sadece hesap sahibi olmak yetmiyor. Yapılan paylaşımlarda doğru mesajı doğru hedef kitleye doğru görsel ya da videoyla aktarmak gerekiyor. “Bursa sosyal medya içerik yönetimi” ihtiyacınız var ise bizlerle iletişime geçiniz.

Hesap yönetimi

Sosyal medya içerikleri oluştururken içerik planı ve takvimi yapmak son derece önemlidir. Sosyal medya kanallarının sürekli gelişen dünyasını yakından takip eden bir ekip tarafından oluşturulan içerik planı, içerik takvimi ve görselleri ile sosyal medya sayfalarınızdan hedeflediğiniz kitleye mesajlarınızı iyi bir şekilde verebilirsiniz.

Sosyal medya sayfa, grup ya da kanallarında paylaşılan içeriklerin daha sonradan düzenlenmesi içerikleri oluşturanlar için büyük bir avantajdır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden ya da geleneksel medyadan ayrılan en temel özelliği budur.

Sosyal medyada paylaştığınız içerikler üzerinden hedef kitleniz sizlerle direkt olarak iletişim kurabilir. Kurumsal firmaların TV, radyo gibi geleneksel medya araçlarından önce dijtal medya pazarlamasına önem vermeleri gerekmektedir. Dijital medyada kurumsal firmaların kullanacağı en önemli pazarlama araçlarından birisi olan “sosyal medya içerik yönetimi” konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Neden önemlidir ?

Sosyal medya üzerinden yaptığınız pazarlama çalışmalarında öne çıkan en önemli detaylar;

  • Katılım
  • Açıklık
  • Diyalog
  • Topluluk
  • Bağlantılı olma

gibi özellikleriyle diğer geleneksel pazarlama kanallarından ayrılmaktadır.

Doğru kitle

Az maliyet

Çok fayda