WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
Google'dan Gelen Trafiğinizi Değerlendirin

Eğer kurumsal bir işletmeyseniz ve web sitenizden gelecek olan müşterileriniz sizin için hayati önem taşıyor ise web sitenizin arama motorlarındaki trafiğini iyileştirmek zorundasınız. Web siteniz için yapılan SEO çalışmalarına gereken önem vermez iseniz tabiri caiz ise web siteniz internetteki binlerce spam veya önem taşımayan siteler arasına katılacaktır. Sektörünüz ve arama motorlarındaki sıralamanız nasıl olursa olsun, web siteniz için arama motoru optimizasyonu çalışmalarına gereken önemi veriniz.

Web siteniz sadece web sitenizden oluşmuyor. Kurum içi çalışanlarınızdan sosyal medya kullanımınıza, teknolojik yatırımlarınızdan halkla ilişkiler çalışmalarına kadar bir çok etken web sitenizin arama motorlarındaki sıralamalarına etki edecektir.

Kurumsal SEO ihtiyaçlarınız için uzman ekibimiz ile iletişime geçin; Sizlere en doğru anahtar kelime üzerinde gerekli çalışmaları aktaracaklardır.

Günümüzde bir çok kurumsal firma SEO çalışmalarının önemini anlamış ve büyük bütçeler ayırmıştır. SEO çalışmalarında erken davranan her zaman kazandığı için sizin de vakit (bununla beraber para) kaybetmemenizi öneriyoruz.

Yazar hakkında

2005 yılından itibaren kesintisiz olarak internet teknolojileri ve SEO alanlarında çalışmalar yürütüyorum. Oluşturduğum içeriklerim ile SEO sektörüne ve sizlerin SEO çalışmalarına katkı yapmayı amaçlamaktayım.
2 Yorum
  1. admin

   Efsun Hanım merhaba;
   Güvenliğiniz için telefon numaranız gizlenmiştir.
   En yakın zamanda sizinle iletişime geçiyoruz.
   İyi çalışmalar.

Yanıt ver