WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Bursa Twitter reklam hizmetleri

Yeşil SEO kalitesi ve tecrübesi ile...

700 milyon kullanıcısı ile dünyanın en büyük sosyal ağlarından birisi olan Twitter, küçük, orta ve büyük işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmaları için mükemmel reklam, tanıtım fırsatları sunuyor. Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi hedef kitlemizi çeşitli kriterler üzerinden iyice daraltıp hedefi 12’den vurma fırsatı veren Twitter’da Yeşil SEO’nun uzman ekibi tarafından planlanan içerikler ile hazırlanan tanıtımlar işletmenizin gücüne güç katacak.

Neden Twitter ?

Her sektörün hedeflediği kitle her platformda bulunmaz. Twitter’da zaman geçiren kitle ile diğer sosyal ağlarda zaman geçiren kitle arasında belli farklar vardır. Tüm bunların iyi analizini yapıp oluşturulan içerikler ile çok daha fazla dönüşüm almak mümkün.

Bursa Twitter reklamları ile hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşıp, web sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz, tweet etkileşimi yaratabilirsiniz, ürün veya hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz, videolarınızı kitlelere izletebilirsiniz, uygulama tanıtımlarını yapabilirsiniz.

Birçok sosyal ağda olduğu gibi Twittter’da da ücretlendirme son derece uygundur. En büyük işletmelerden en küçük işletmelere kadar çok çeşitli firmalara bütçeleri ölçüsünde reklam ve tanıtım faaliyetlerini yürütebilirler.

Etkin, dönüşüm sağlayan Bursa Twitter reklamları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Nerelerde gözükür ?

Twitter reklamları da diğer sosyal ağlarda olduğu gibi farklı formatlarda yayınlanır. Genel olarak reklam ve tanıtımlar;

  • Arama sonuçlarında
  • Ana sayfa tweet akışında
  • Profil sayfalarında

gösterilir. Twitter reklamlarında hedef kitlenizi seçerken; ilgi alanı, anahtar kelime, kullanıcı adı, cihaz ve konum gibi kriterler üzerinden seçim yapma şansı vermekte. Uygulanan reklam ve tanıtımların ardından bizlere sunulacak olan raporlarla sonraki reklam kampanyalarımızın optimizasyonunu yapabiliriz.

Türkiye'de Twitter

Türkiye’de Twitter’da kayıtlı 7.2 milyon kullanıcı barındırmakta. Bu çok büyük bir rakam ve firmaların bu kitleye uygun reklam ve tanıtım faaliyetlerinde bulunmasını bizler mutlaka öneriyoruz. Dijital pazarlamanın en önemli sosyal medya kanallarından birisi olan Twitter’da belirlediğiniz makul bütçelerle binlerce, hatta milyonlarca kişiye ulaşmanız mümkün.

Tanıtımını yapacağımız işletmenizin, ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin iyi bir analizini yapıp, hedef kitleyi iyi bir şekilde belirleyip oluşturduğunuz Twitter reklamları ile işletmenizi kısa bir zaman içerisinde büyütebilirsiniz.

Hedef kitleye ulaşın

Markanızı büyütün

Cironuzu katlayın

Harika sonuçlar

Bursa Twitter reklamları ile Bursa özelinde faaliyet gösteren firmanız için hedef kitlenize dönüşüm sağlayan kampanyalar gösterebilirsiniz. Bu kampanyalar ile kısa ve uzun vadede işletmeniz, markanız büyür, cironuz artar.

Yeşil SEO’nun 14 yılı aşkın sektör tecrübesi ile etkili Twitter kampanyaları oluşturmak için bizlerle iletişime geçiniz.