WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Bursa Medya Planlama ve Satın Alma

Yeşil SEO farkıyla tüm mecralar sizin...

Medya Planlama

Reklam kampanyanınız bulunduğu saatte hedef kitleniz hangi kanalı ve hangi programı izliyor ? Hangi saatlerde hangi internet sitelerini ziyaret ediyor ? Sinemada hangi filmleri izliyor ? Sizlerin medya planlama süreçlerinizi en optimum şekilde düzenliyor ve planlıyoruz.

Bursa firmalarının bölgesel, ulusal ve global düzeyde başarılı bir şekilde tanıtılması ve hedef kitleye ulaşması için Yeşil SEO’nun sektör tecrübesine güvenin.

Medya satın alma sürecimizde sizin için en uygun fiyatlı, en uygun ödeme planlı, en isabetli anlaşmaları yapıyoruz ve markanızın dijital büyümesine katkı sağlıyoruz. Reklam kampanyaları sonunda tüm datalarını iyi analiz edip anlaşılır biçimde sizlere sunuyoruz.

Bursa Sponsorluk Ajansı

Belli süreler boyunca devam eden sponsorluk anlaşmaları firmanıza farklı katkıları olacaktır. Sonbahar ve kış döneminde sinema va film reklamlarından yaz aylarında açık hava organizasyonlarına kadar birçok alanda sponsorluk alternatiflerini sizlere sunuyoruz.

Reklam filmlerinizin yapımında kurgu ve prodüksiyon çalışmaları sonrasında en uygun mecralarda gösterimleri ve anlaşmalarını A’dan Z’ye sizler için takip ediyoruz.

Uzman medya planlama kadromuzdan bilgi alın

Müşterilerimizin reklam kampanyalarına güç katmak için Bursa özelinde ve ulusal basında TV kanalları, temativ TV kanalları, internet ve sosyal medya siteleri, açık hava reklam mecraları, radyo ve basılı yayınlar, sinema reklamları gibi birçok medya çözümlerini takip ediyor ve sizlere en uygun olan mecraları sunuyoruz.

İşletmenizin bir bütün olarak büyümesi, hedef kitlesine ulaşması, marka algısının yaratılması konusunda tüm medya tanıtımlarında sizlere eksiksiz ve profesyonel destek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Viral sonuçlar...

İşletmenizin topyekün büyümesi için en viral sonuçları alabileceğiniz reklam mecralarında profesyonel kurgu, planlama ve prodüksiyon çalışmalarımızla sizlerin beğenisini kazanacağımızı düşünüyoruz. Medya planlama çalışmaları ile işletmenize katacaklarımız;

Hedef kitleye ulaşım

Marka çalışmaları

İşletme büyümesi