WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Marka ve itibar yönetimi hizmetleri

Marka algınızı güçlendirecek çalışmalar..

2006 yılında kendimizi geliştirmeye başladığımız web tasarım alanında tecrübelerimizi üst üste koyarak açtığımız Yeşil SEO şirketimiz 2016 yılında müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Bursa’da kurulmuş olan şirketimiz sayesinde, müşterilerimize farklı alanlarda yardımlar ederek, onların marka ve itibar yönetimi konusunda gelişmesini ve yenilenmesini sağlıyoruz. Birbirinden farklı sektörlerdeki müşterilerimize, internet tasarımları ve yazılımları hakkında yardım ediyor, işletmelerine özel logolar, afişler ve kartvizitler tasarlıyoruz. Ürettiğimiz ve sunduğumuz hizmetimi, tüm müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmektedir.

Neden Marka Algısı ?

Müşterilerimizin işletmelerine özel olarak tasarladığımız yöntemler sayesinde, işletme web sitelerinin kısa sürede arama motorlarında, ilk sayfaya çıkmasını sağlıyoruz.

Arama motorlarında ilk sayfada gözükmek pek çok artı değer kazandırmaktadır. Bu artı değerlerin başında daha çok tercih edilirlik gelmektedir. İnsanlar genellikle arama motorlarında iki ya da üçüncü sayfaya geçmeden, birinci sayfadaki hizmetlerden faydalanmaktadır.

Bizler bu durum için geliştirdiğimiz, 3 kişilik SEO alanında uzman ekibimizle, sizlere hizmet veriyoruz. Profesyonel olarak destek sağladığımız müşterilerimize, sosyal medya danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz.

Neden önemlidir ?

Müşterilerimizin hali hazırda bulunan işletme sosyal medya hesapları için, etkili ve kaliteli içerikler üreterek onların daha çok takipçi kazanmasına vesile oluyoruz. Bu durumu sadece takipçi sayısında artış olarak düşünmemek gereklidir. Bir işletmeye gerekli olan, etkin ve aktif kullanıcılardır. Bizler ürettiğimiz içerikler ve mesajlarımızla, müşterimizin sektörüne ilgi duyan ya da o sektörde iş yapan kişilere sosyal medya aracılığıyla tanıtımlar yapmaktayız.

Doğru hedef kitlesine ulaşan mesajlar, kısa zaman içerisinde geri dönüşler sağlayarak, müşterilerimize faydalı hale gelmektedir. İçerik oluşturmadan, arka plan inşasına, pazarlama yöntemlerinden dijital medya alanına kadar geliştirdiğimiz hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bir sosyal medya hesabı aracılığıyla hedef kitleye ulaşmak, oldukça önemlidir.

Markanız kimliğinizdir

Dünya üzerinde 1995 yılından sonra yaşanan elektronik ticaretin artmasına, markalar da koşulsuz kalmamıştır. Kendilerini geliştirerek, müşterilerine daha iyi hizmet vermek isteyen tüm işletmeler e-ticaret sitesi alanına da yoğunlaşmıştır. Bizler, müşterilerimizin en iyi şekilde bir işletme sayfasını yönetmeleri için onlara danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Bu sanal mağazadan, müşterilerin dilediğini almasını sağlamak, yani satın alma davranışını teşvik etmek görüldüğü kadar zor değildir. Bazı temel kurallar üzerine kurulmuş olan e-ticaret danışmanlığı, teknolojik gelişmelerin ışığında her gün büyürken, müşterilerimize yardım etmek ve onları bu alanda geliştirmek gereklidir.

İtibarınız artsın !

Tüm bu hizmetlerimiz, aslında müşterilerimizin internet dünyasında daha öne çıkmasının yanında onların reklamlarını yapmayı da kapsamaktadır. Bir nevi sosyal medya aracılığıyla yapılan ürün reklamlarının, e-ticaret sitesinden satın alımının sağlanmasıdır. Gelişen teknolojik dünyada, insanların bir siteden diğerine gönderilmesi artık oldukça kolaydır.

Güvenilir ve sağlam kaynaklı sitelerde de müşteriler satın alma davranışını rahatlıkla gösterebilmektedir. Bu yüzden farklı alanlardaki hizmetlerimizi birbiriyle bağlayarak, müşterilerimizin her zaman tercih edilen bir marka olmasında yardımcı olmaktayız.