WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Mobil Uyumluluk Çalışmaları

Her tarayıcıya, çözünürlüğe ve cihaza uygun!

Hızla gelişen teknoloji, insanların büyük bir bölümünün çeşitli mobil cihazları aktif bir şekilde kullanmasını sağlamıştır. Günümüzde insanlar, internet erişimlerinin büyük bir bölümünü cep telefonları üzerinden yapmakta ve bu erişimleri ile tüm işlemlerini yapmaktadır. Yesilseo.com olarak bizler, Bireysel ya da kurumsal web siteleri için SEO çalışmaları yaparken, sitelerin mobil uyumlu olmasına, bu uyumluluk özelliğinin geliştirilmesine çalışıyoruz.

Mobil uyumluluk optimizasyonu web sitesi ve firmalara her açıdan büyük avantajlar sağlayacaktır. Arama motorlarının arama sonuçları, mobil uyumlu sitelerde daha başarılı sonuçlar vermeye başlamıştır. Bunun için web sitelerinin mobil uyumlu olarak hazırlanması ve düzenlenmesi gerekiyor.

Mobil uyumluluk önemlidir...

Vermiş olduğumuz danışmanlık ve SEO uzmanlığı hizmetlerimiz ile web sitelerinizin daha aktif olarak kullanılmasını ve üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Dijital pazarlama alanında web siteniz üzerinde yaptığınız içerik paylaşımları ile sadece müşteriye ulaşmak yeterli değildir. Müşterinin hareketlerini analiz edebilmek, müşterinin hangi platformları kullandığını, nerelerde vakit geçirdiğini analiz etmeniz gerekir.

Tüketiciler, vakitlerinin büyük bir bölümünü mobil cihazları üzerinden internete erişim yaparak geçirmektedir. Bunun için web sitenizi mobil uyumlu hale geldiğinde, tüketicilerinize daha kolay erişim sağlayabileceksiniz.

Tasarımın temeli!

İnternet sitelerinin mobil optimizasyonunu yapabilmek için, site tasarımı ve içerik düzenlemesinin iyi yapılması gerekiyor. Web sitenize bir bilgisayardan erişim yapıldığında, sayfalar nasıl açılıyor ve görünüyorsa, mobil cihazlardan yapılan erişimlerde de aynı şekilde düzenli görünmesi gerekir.

Bizler, mobil uyumluluk çalışmaları yaparak, sitenizin tüm düzenlemelerini yapıyor, arama motorları tarafından daha rahat indekslenmesini ve arama sonuçlarına hızlı cevap vermesini sağlıyoruz. Web site tasarımızı mobil uyumlu hale getirebilmek için çeşitli güncellemeler yaparak ya da mobil site tasarımlarımızı sizlere sunarak hizmet veriyoruz.

Kullanıcı deneyimi

İnternet erişimleri için mobil cihazlarını kullananlar, erişim yapmak istedikleri sitelerin hızlı açılmasını istemektedir. Web siteniz mobil uyumlu değilse, mobil cihazlardan yapılacak olan erişimlerde bağlantı oldukça yavaş olacaktır. Hızlı erişim sitenizin trafiğini artıracaktır.

Yesilseo.com olarak, yapacağımız tüm SEO çalışmalarında, sitelerin hem masaüstü hem de mobil uyumlu olmasını ve tüm erişimlerin en hızlı şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Uzmanlık deneyimlerimiz ile web sitelerinde sayfa yükleme hızını artırmak için görsel düzenleme yapıyor, görsellerin mobil cihaz ekran boyutlarına göre daha uyumlu olmasını sağlıyoruz. Bu çalışmamız sayesinde sayfaların yüklenmesi daha hızlı olmaktadır.

Tam uyumlu

Mutlu ziyaretçiler

İtibarınızı arttırır

Herkese güzel gözükün!

Web sitelerinin trafiklerini artırmak, arama motorları listesinde üst sıralara taşımak için tüm SEO hizmetlerini veriyoruz. Mobil uyumluluk çalışmalarımızda, site içi yapacağımız SEO çalışmalarımız ile web sitenizi kullanışlı bir duruma getiriyoruz. İnsanlar mobil cihazlarından internet erişimi yaptıklarında, ihtiyaçlarına göre göz gezdirerek aradıklarını bulmaya çalışmaktadır. Mobil uyumlu siteler için içeriklerin oldukça sade ve kısa içeriklerden oluşmasına özen gösteriyoruz. Mobil kullanıcılar, web sitelerindeki kısa içerikleri daha çok tercih etmekte ve o paylaşımları incelemeye çalışmaktadır.