WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Bursa kurumsal tanıtım filmi

Yeşil SEO uzmanlığı ve tecrübesi ile...

Bursa kurumsal tanıtım filmi” herhangi bir ürünün, firmanın, markanın, projenin, kurum veya şirketin ayrıntılı olarak tanıtıldığı belli kurallar dahilinde kurgulanan ve çekilen video içeriklerine denir.

Değerlerinizi video ile anlatın !

Sizlere ait bir projeyi, markayı veya ürünü en etkili şekilde anlatmanın yolunun kreatif içeriklerle birlikte kurgulanan videolardan geçtiğini biliyoruz. Günümüz internet ekosisteminde birçok kullanıcı ve marka video içerikler üretiyor. Görsel öğrenmenin çok daha etkili olduğu bilindiği için kurumsal tanıtım filmleri ürün ya hizmetlerin tanıtımları için ayrı bir önem taşımakta. Kurumsal tanıtım videolarının izleyiciler üzerinde bıraktığı etkiyi, akılda kalıcılığı ve güvenirlilik algısını başka hiçbir pazarlama aracı yaratamaz. Kurumsal tanıtım filmleri ile firmalar ya da markalar;

  • Online ortamlarda prestij kazanır
  • Açılış, lansman ya da fuarlarda kullanıp rakiplerin önüne geçilebilir
  • Sosyal medya kanallarında aktif olarak kullanılabilir
  • Hedef kitleye ve potansiyel müşteriler üzerinde etki bırakır

Kreatif olmalı !

Firmanız ya da ürünleriniz için tasarlanan kurumsal tanıtım filmlerinin mutlaka kreatif yönlerinin olması gerekiyor. Sıradan tanıtım filmleri izleyiciler üzerinde etki bırakmaz ya da tam ters etki yaratabilir. Kurumsal tanıtım filmlerini hazırlarken firmanın misyon, vizyon ve değerlerini iyi değerlendirip bunlara uygun planlama yapılıp uygulanmalıdır. Tanıtım filmlerini sıralayacak olursak; imaj tanıtım filmi, kurumsal tanıtım filmi, firma tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi, fabrika tanıtım filmi, web sitesi tanıtım filmi, mobil uygulama tanıtım filmi, startup tanıtım filmi gibi kategorilere ayırabiliriz.

Kaliteli olmalı !

Kurumsal tanıtım filmlerinin uzman ve kreatif bir ekip tarafından günümüz teknolojisine uygun cihazlar ile 4K çözünürlükte çekilmesi gerekir. Kaliteli ve profesyonel ekipmanın haricinde profesyonel kurgu da tabi ki çok önemlidir. Profesyonel ekipman, profesyonel ekibimizle Bursa kurumsal tanıtım filmleri çalışmalarımızla sizlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

Firmanız ya da markanız için hayal ettiğiniz tanıtım filmleri hakkında merak ettiklerinizi sormak için iletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kitlenize ulaşın

Prestij kazanın

Dönüşüm sağlayın

Uzun vadeli bir çalışma !

Profesyonel bir ekip tarafından iyi kurgulanmış ve iyi uygulanmış tanıtım filmleri çok uzun ömürlüdürler ve birçok ortamda kullanılması uygundur. Tanıtım filmlerinizi katıldığınız fuar ve organizasyonlarda, sosyal medyadaki paylaşımlarınızda, dijital pazarlama çalışmalarınızda ve online reklamcılık kanallarında kullanabilirsiniz.

Yeşil SEO uzmanlığı ve kalitesiyle sizleri hedef kitlenize ulaştırmak bizler için onur kaynağı…