WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Ayrıntılı Analiz ve Raporlama

Ne yapıldığını, ne sonuç alındığını bilin...

Analiz ve Raporlama

Web siteleri ilk ortaya çıktıkları tarihten beri günlük yaşamımızın ayrılmaz bir parçası olmuştur. Birçok işimizi web siteleri aracılığıyla halledebiliyoruz. Alışveriş yapmak, para transferi yapmak, fotoğraf ve video paylaşmak, düşüncelerimizi paylaşmak gibi birçok işlem internet üzerinden yapılabiliyor. İnternet siteleri aynı zamanda bir kazanç kapısı da haline geldi. İnternet siteleri aldıkları reklamlarla kazanç elde ediyorlar. Siteler daha fazla ziyaretçi çektikleri zaman daha fazla para kazanıyorlar. Bu nedenle siteler bir şekilde arama motorlarında daha üst sıralarda yer almaya çalışıyorlar.

Web sitelerinin arama motorlarında daha üst sıralarda gözükmeleri için yaptıkları ayarların bütününe SEO denir. Türkçede Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelen kelime sitelerin ziyaretçi sayısını artırmak için yapılan çeşitli ayarlara deniyor. SEO ayarları oldukça çeşitli olup birçok web siteleri kullanıyor. Bu tür ayarların yapılması ve denetimi oldukça zor olduğundan genelde kurumsallaşmış SEO firmaları bu işi yürütüyor.

Sonuçları bilin !

Yeşil SEO olarak biz de kurumsal SEO firmaları arasında yer alıyoruz. Amacımız web sitelerine en kaliteli SEO hizmetlerini vermek. Uzman ekibimiz sayesinde web sitelerinin SEO ayarları en iyi şekilde yapılarak sitenin üst sıralarda olması sağlanmaktadır. Bu şekilde siteler daha fazla reklam geliri elde ediyorlar. Bursa merkezli olarak hizmet veriyoruz. SEO dışında sosyal medya danışmanlığı, reklam hizmetleri ve e-ticaret danışmanlığı hizmetlerimiz de mevcut bulunuyor.

Osmangazi ilçesi Kükürtlü Mahallesinde hizmet verdiğimiz ofisimizde Bursa’daki ve bölge illerdeki firmaların web sitelerinin SEO ayarlarını yapıyoruz. Sektördeki en deneyimli elemanları barındırıyoruz ve kaliteli SEO ayarları yapıyoruz. Medya Vadisi, Sosya Link ve Google Partner gibi ortaklık projeleriyle de ortaklığımız bulunuyor. SEO ayarlarında yeni gelişmeleri takip ederek bunları iş sürecimize dahil ediyoruz. 2016 yılında tescil alan markamızla Bursa’da kaliteli bir SEO firması olarak hizmet vermeye sürdüreceğiz.

Aylık raporlama avantajı

SEO ayarları oldukça çeşitli olsa da bazı temel başlıklar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de doğallık olarak öne çıkar. Yani web sitelerinin hangi amaca hizmet ettiği büyük önem taşır. Web sitelerindeki içeriklerin orijinal olması bu konuda önemlidir. Arama motorları gerçekten orijinal içeriğe sahip olan ve gerçek kişiler tarafından yapılıyor izlenimi taşıyan siteleri öne taşır. Arama motorları sitenin gerçekten amaca hizmet eden bir site olduğu izlenimine göre sıralama yapar.

SEO ayarlarını yaparken diğer önemli husus site trafiğinin detaylı incelenmesidir. Ayrıca sitedeki trafik incelendikten sonra doğru şekilde raporlanmalıdır. Ayrıntılı Analiz ve Raporlama kolay bir iş değildir. Bu işin eğitimini veren kurslar eğitim alınmalıdır. Yeşil SEO olarak biz ise bu işleri yürüterek SEO ayarları sürecine dahil ediyoruz. Uzmanlarımız web sitelerinin trafiğini inceleyip bunu belli ölçütlere göre ayrıntılı olarak raporlar.

Topyekün büyüme sağlayın !

Yeşil SEO İnternet Hizmetleri olarak 18 yıllık sektör tecrübemize güvenerek yaptığımız tüm çalışmaları anlık olarak sizlere sunuyoruz. Ayrıca her ayın 1-5’i arası aylık sıralama raporlarını sizlere sunuyoruz. Analiz ve raporlamalar sonunda sizler de etkili yol haritaları oluşturabileceksiniz.

Çalışmaları takip edin

Analiz sonuçlarını öğrenin

Yol haritanızı çizin