WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO çalışmalarımız ile tanışın, büyüyün, kar edin...

SEO hakkında...

İngilizcesi Search Engine Optimization Türkçesi Arama motoru optimizasyonu, kısaca adı SEO olan bir terimdir ve dijital pazarlamanın en önemli araçlarından bir tanesidir. Arama motorlarında ilgili anahtar kelimenizin sıralamasını yükseltecek çalışmaların bütününe SEO çalışmaları denir. Kendimizi yaptığımız çalışmalarla kanıtladığımız Yeşil SEO ekibi olarak SEO çalışmalarınızı en üst verim alacak şekilde yürütmek için çalışıyoruz.

Kullanıcılar arama motorlarında yaptıkları sorgularda %80 olarak ilk sayfadaki sonuçları ziyaret etme eğilimindedirler. SEO çalışmaları ile organik trafiğinizi arttırabilir, web sitenize ziyaretçi çekebilir ve hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. SEO ile;
 
  • Websitenize gelen organik ziyaretçileriniz artar
  • Cironuz artar
  • Daha görünür olursunuz
  • Marka bilinirliğiniz artar

Neden SEO ?

SEO çalışmaları sayesinde Google arama motorundaki organik sonuçlarda gözükmeye başlarsınız. Doğal sonuçlarda göründüğünüz için dönüşüm oranlarınız en yüksek düzeyde olacaktır. Dijital pazarlama araçlarından en az maliyetli olanlardan birisi de SEO çalışmalarıdır.

Müşterilerden gelen müşteri hedefleri, pazarlama stratejileri ve anahtar kelimelerinin detayını öğrendikten sonra firmanın kurumsal kimliğine ve Google’ın teknik ve ziyaretçi düzeyinde istediği kriterleri yerine getirerek SEO çalışmaları yapılır.

SEO çalışmalarında kendini kanıtlamış ajanslardan birisi olan Yeşil SEO uzmanlığı ile tanışmak ve bilgi almak için iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

SEO çalışmalarında uzmanlarla çalışın

SEO çalışmalarında her ne kadar butik bir yaklaşım tarzı benimsenmesi gerekse de genel olarak aşağıdaki gibi yol haritası izlenebilir; hedefleri belirleme ve SEO stratejisi, rakip ve sektör analizleri, iç SEO optimizasyonları, dış SEO optimizasyonları, içerik üretimi ve içerik optimizasyonu, anahtar kelimelerin belirlenmesi ve bu kelimeleri karşılayacak sayfaların oluşturulması ve raporlama olarak tanımlanabilir.

SEO çalışmalarının profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir. İşinin ehli olmayan bir SEO uzmanı tarafından yapılacak SEO çalışmalarında websitenize yarardan fazla zarar sağlayacaktır. Örnek vermek gerekirse dışarıdan alınacak zararlı bir backlink’in websitenize geri dönüşü olmayan zararları olacaktır. Bu nedenle SEO çalışmalarınızın illegal olmasına ve çalışma yapacak kişinin profesyonelliğine dikkat etmenizi öneriyoruz.

Maliyeti az dönüşümler

SEO çalışmalarının geneline bakacak olursak; profesyonel bir uzman tarafından oluşturulacak çalışmalar ile en az maliyetle hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. SEO çalışmaları ile işletmeniz kısa ve uzun dönemdeki edinimleri;

Hedef kitleye ulaşmak...

Cironuzdaki artış...

Markanızın büyümesi...