WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40
WhatsApp 0533 474 22 40
Email: bilgi@yesilseo.com Tel: 0533 474 22 40

İnegöl SEO Uzmanı ve Danışmanı

İnegöl SEO Uzmanı ve Danışmanı

Yeşil SEO olarak; İnegöl seo uzmanı çalışmalarımızla sitenizi arama motorlarında en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Peki, nedir SEO? Seonun temel amacı arama motorları optimizasyonunda sitenizin en üst seviyede kalmasını sağlamak. İnegöl merkezli firmalarınızın web sitelerini arama motorlarında en yükseğe çıkarmak için 16 yıllık sektör tecrübemize güveniyoruz.

Doğal yollarla senelerinizi alacak olan bu sistem sayesinde sitenizi bir çırpıda herkes tanıyacak. Seo nasıl yapılır? Seo öncelikle sitenize domain alırken başlar. Alacağınız domainin mümkünse ilk kelimeleri anahtar kelimelerinizle alakalı olmalı. Sonraki işlemler daha kolay.

Seo Uyumu Nedir?

Seo uyumu konusunda çok önemli çalışmalar yapan İnegöl seo uzmanı araştırmalarına göre anahtar kelimenin domain içinde veya başında olması şart. Alacağınız domain en fazla bir yaşında olmalı. Ayrıca domain tescil bitimi en az üç yıllık olmalı. Prestiji yüksek domain uzantıları tercih edilmeli. Örneğin com, com.tr, net gibi.

Bunların dışında ikinci sırada yer alan husus hosting ile alakalı. Örnek vermek gerekirse hosting tepki süresi gibi. Unutmadan söylemek gerekirse hostinginiz Türkiye lokasyonlu olmalı. Site içi Seo kriterleri ise biraz daha kolay aşamalar. En ayrıntılı kısmı anahtar kelimeler.

Her anahtar kelimeye sayfa oluşturmak en temel kurallardan bir tanesi. Anahtar kelime sayfanın başlığında yer almalı. Site içi uygulanacak daha birçok seo kriteri mevcut. Ayrıca site dışı, tasarımsal, yazımsal, içeriksel derken uyulması gereken oldukça fazla seo kriteri mevcut.

Seo Puanı Öğrenme ve Faydaları

İnegöl seo danışmanı seo puanınızı öğrenmeniz konusunda size yardımcı oluyor. Web sitenizin arama motorlarındaki anahtar kelime etkinliğinin ölçülerek yapıldığı seo analizi sizlerin web sitenizi daha ön sıralara taşımamıza yardımcı olacak. Web sitemizin ana sayfasında bulunan formu doldurarak siz de ücretsiz SEO puanınızı öğrenebilirsiniz.

İLGİLİ YAZI :   Jenerik, anahtar kelime içeren domainler SEO'da önemli mi ?

Fiyat konusunda oldukça uygun ve müşteriden yana tavırlar alan sitemizi ziyaret edin gerekli tüm detayları öğrenin.

Seo danışmanlığı uzmanlığımızdan yararlanmak için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar hakkında

2005 yılından itibaren kesintisiz olarak internet teknolojileri ve SEO alanlarında çalışmalar yürütüyorum. Oluşturduğum içeriklerim ile SEO sektörüne katkı yapmayı amaçlamaktayım.

Yanıt ver