Ç. Saatleri 09:00-18:00
Email bilgi@yesilseo.com Şimdi Arayın! 0533 474 22 40
Ç. Saatleri 09:00-18:00
Email bilgi@yesilseo.com Şimdi Arayın! 0533 474 22 40

Bursa’daki Firmalar için Kurumsal SEO Hizmeti

Ülkemizin sanayi ve teknoloji başkenti sayılabilecek Bursa’nın birçok markası ve sanayi kuruluşu bulunmakta.  İnternet dünyasında yaşanan küresel ve bölgesel rekabetten karlı çıkabilmek için Bursa’daki firmaların ve büyük markaların internet sitelerinin arama motorlarında yükselmesi için profesyonel bir SEO Uzmanının çalışmalarına ihtiyaçları vardır.

1

Profesyonel Bursa SEO Uzmanı

Yeşil SEO olarak; 11 yıllık sektör tecrübemizden güç alarak web siteleriniz için profesyonel ve risksiz “SEO Paketleri” ile sitenizi şahlandırmaya talibiz. Sosyal medya paketlerimizde sadece belli SEO çalışmalarına yönelmektense belli bir oranı koruyarak tüm mecralardan (Özellikle sosyal medya ağırlıklı) backlink alımına özen gösteriyoruz.

 

2Bursa’daki Firmalara En Yakın SEO Uzmanıyız

Yeşil SEO olarak sadece Bursa’daki firmalara hizmet vermemizin sebebi; müşterilerimiz ile yüz yüze görüşmemizin ne çok faydalı olacağına inanıyoruz. Yüzyüze görüşme ile SEO’nun aslında ne kadar faydalı bir çalışma olduğunu müşterilerimize daha iyi bir şekilde anlatmış olduğumuzu düşünüyoruz.

İletişim bölümünden bizimle iletişime geçmeniz halinde ücretsiz olarak web sitesi analizinizi yapıyor ve sizlere iletmiş olacağız.

2 Yorum Yok

Yanıt ver

Yeşil SEO

Google Partners İş Ortağıdır