• FSM Bulvarı İnceler Sk. Turuncu Ofis A Blok 16/3
 • +90 533 4742240
 • bilgi@yesilseo.com

Bursa Firmaları İçin SEO

Bursa Firmaları İçin SEO

Bursa Firmaları İçin SEO

Yeşil Bursa’mız tam bir sanayi kenti ve bir çok farklı firma rekabet içindeki arama motorlarında en iyi sıralamayı kapmak için uğraşıyor. Bursa’daki firmaların çok büyük bir kısmı SEO (Arama motoru optimizasyonu) çalışmalarından maalesef habersiz. Bir çok kişi web sitesinin yapıldığı ve yayına alındığı zaman işlerinin bittiğini sanıyor. Aksine web sitesindeki çalışmalar bundan sonra başlıyor.

 

Kurumsal işletmelerin web sitelerini yöneten kişilerin bilmesi gereken önemli konulardan bir tanesi de web sitesinin sürekli olarak güncellenmesi gerektiğidir. Bir web sitesi ne kadar sık arayla güncellenirse etkileşim ve Google arama motorundaki görünürlüğü artacaktır.

 

Bursa’daki kurumsal firmalar için Bursa SEO hizmeti veren en birimli ve deneyimli firmayız. 11 yıllık Bursa SEO Uzmanı tecrübemiz ile web sitenizin anahtar kelimelerde en iyi şekilde yükselmesi için profesyonel SEO çalışmaları yürütüyoruz.

 

Şimdilik sadece en iyi bildiğimiz iş olan Bursa’daki firmalar için SEO hizmetini sunuyoruz. Bursa SEO danışmanı hizmetimizi çok yakında ülke geneline yaymayı planlıyoruz.

 

Bursa’da faaliyet gösteren sanayi kuruluşları, firmalar ve diğer işletmeler için SEO neden önemlidir ?

Çok güzel işleyen bir işletmeniz ve iyi bir fiyata yaptırdığınız ve son sistem bir websiteniz var. Fakat arama sonuçlarında web sitenizin gösterdiği performanstan memnun değilsiniz. İşte burada SEO devreye giriyor. Arama motorlarının istediklerini sitenizde uyguladığınızda arama motorları da bunu karşılıksız bırakmaz ve sizi sıralamada yükseltir. Sizin yapmanız gereken ise websitenizi uzman ve kendini kanıtlamış bir SEO uzmanına emanet etmeniz.

 

Firmanız için en iyi çözümleri sizlere sunabilmemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

4 Yorum

 • İyi SEO'lu Site Yapım Aşamaları – Yeşil Bursa SEO Uzmanı ve SEO Danışmanlığı 1 Haziran 2016 saat 16:24

  […] Bursa Firmaları İçin SEO May 19, 2016 […]

  Cevapla
 • Yeni Nesil Bursa SEO Uzmanı | Bursa Backlink 13 Ağustos 2016 saat 14:15

  […] kadar önemli olduğunu anlatan aşağıdaki kısa yazıyı ısrarla okumanızı tavsiye ediyorum. http://www.yesilseo.com/bursa-firmalari-icin-seo/ SEO size iyi gelecektir, kullanın […]

  Cevapla
 • Özlem A. 15 Aralık 2016 saat 23:31

  Firmamız eskişehirde. Eskişehirde yüzyüze görüşebilme imkanımız var mı ?
  05xx xxx xx xx telim.

  Cevapla
  • admin 23 Ocak 2017 saat 10:37

   Merhaba Özlem Hanım.
   Konu ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Tüm Türkiye’deki firmaların SEO ihtiyacı için çalışmalarımız mevcut.
   İyi çalışmalar.

   Cevapla

yorum bırak